Eğitim Expresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim Expresi

yeni öğretmenlere kolaylık sağlamak, staj hakkında bilgi, eğlence, okul öncesi eğitim, ilk öğretim, ortaöğretim, üniversite, eğitim alanındaki yenilikler, eğitim hakkında herşey,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Masal
Admine
Admine
Masal

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 216 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Vide
MesajKonu: okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar   okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 9:20 pm

okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Oo_bal10 okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Oo_bal11okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Oo_bal12okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Oo_bal13okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Oo_bal14okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar Oo_bal15
balcan serisi
Dünya standartlarında muhteşem resimlerden oluşan sevimli bir hikâye serisidir.
Kitabın arkasındaki sorularla da çocukların olayları pekiştirmesi sağlanmaktadır.
Kaliteli resimlemesi, baskısı ve tasarımıyla okul öncesi çocuklarına yönelik ideal bir hikâye serisidir.
İçeriği
Balcan Hikâye Serisinde, sevimli kahramanımız Balcan'ın başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Bu hikâyelerde Balcan, bazen büyüklerinin sözünü dinlemez, doğru davranış ve değerlerin anlamını bilmez. Bu sebeple de olumsuz olaylarla karşılaşır. Yaşadıkları, Balcan için hep bir tecrübedir. Çocuklarımız Balcan'la empati kurarak doğru davranış ve değerleri daha iyi öğreneceklerdir. Ayrıca öğrendiklerini çok orijinal ve sevimli resimlerle de pekiştirmenin zevkine varacaklardır.

okul öncesi çocuklar için eğitici kitaplar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası