Eğitim Expresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim Expresi

yeni öğretmenlere kolaylık sağlamak, staj hakkında bilgi, eğlence, okul öncesi eğitim, ilk öğretim, ortaöğretim, üniversite, eğitim alanındaki yenilikler, eğitim hakkında herşey,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

C€£€ST!AL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
CelestiaL
Admine
Admine
CelestiaL

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

C€£€ST!AL Vide
MesajKonu: C€£€ST!AL   C€£€ST!AL Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 5:30 pm

BU DA BENİM HATIRA DEFTERİM YAZIN BAKALIM BİR ŞEYLER NE HATIRLIYOSUNUZ BENİM İLE İLGİLİ Razz
Masal
Admine
Admine
Masal

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 216 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

C€£€ST!AL Vide
MesajKonu: cesime   C€£€ST!AL Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 5:58 pm

canem benim fıstıklı lokumum öncelikle selam eder ellerinden şey işte gözlerinden öperim ..hani mektuplar pek bi unutulur olduya ondan kinaye yapim dedim Exclamation neyse işte kız ne iyi ettinde açtın bunu aklıma geldikçe yazarım artık burdada kurtulamssın gevezeliklerimden ... çekeceğin var ayyy zaten msn yetmiyodu benim çeneme iyikide açtık bu siteyi hay aklımızla bin yaşayalım dimi canem şimdi oyuncak bebeğime kazak örmekle meşgulüm o yüzden kısa yazıyorum idare ediver .... GSA bu smileyde çok güzelmiş yakışıklı dursn diye ekledim
Y€$!£!M
Co Admin
Co Admin
Y€$!£!M

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 22/11/08 Mesaj Sayısı : 4 Nerden : çocuk yuvasından :p İş/Hobiler : öğyenciyim hobişim bişiler işte bende bilmiyoyum kiii (= Lakap : Küçük arızalı (=

C€£€ST!AL Vide
MesajKonu: Geri: C€£€ST!AL   C€£€ST!AL Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 12:22 am

Oyyy benim bi tanem...senin hakkında neler mi hatırlıyorum saymakla bitermiki birsürü şey (= Hayatıma ansızın girdin ve öyle kaldın gidişini düşünmek istemiyorum ama ansızın girdiğin gibi ansızın çıkmayacaksın orası kesin.. Öyle bir yer ettin ki içimde nasıl çıkarıp atim seniiii!!!!!!kolay mı heeee!!!!(dövseydim) ilk göz ağrımsın sen benim pis ablam:Dpiss dediğime bakma sakın pissssssss diye seviyorum senii hıhhhhh...sonra karşındaki zamanında küçük kız ama şimdi biraz daha büyümüş kızı yaşıtın gibi görüp az da olsa dertlerini paylaşman iyi veya kötü çok değerliydi benim için halaada öyle..koca zamanını sanalda deli birine ayırman büyük fedakarlık zuhaha sabahtan gece yarısına kadar oturduğumuz o günler hey gidi geçmişte kalmadı bazı bazı devam ediyor kiiiii..:DYa çok sevdim seviyorum seni sanalda iyiki tanımışım dediğim insanlardan birisin seni göremeyince sol yanım çok acıyo uff oluyo, ağrıyo, ağlıyo garibim her ne kadar belli eetmesede ediyomu ki?:p Çok değerlisin benim için ahh ulen ahhh kahretsin ..Razz Duygurişkolarımı pek ifade edemem ben edemediğim içinde saçmalarım zuhaha idare et artık bunu bulamayanlarda var neysee öpüldün iyiki varsın ki bee loğumum Very Happy heee bu arada siteyi icat ederek kağıda damga bastınız eferin size tebrikler şey ediyorum sana seviyorum muck lav yu saygılarr saygılarr..(=

C€£€ST!AL 973302 çuffffff çufffffffff vuuuu............

C€£€ST!AL

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası