Eğitim Expresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim Expresi

yeni öğretmenlere kolaylık sağlamak, staj hakkında bilgi, eğlence, okul öncesi eğitim, ilk öğretim, ortaöğretim, üniversite, eğitim alanındaki yenilikler, eğitim hakkında herşey,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EĞİTİM SETİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
CelestiaL
Admine
Admine
CelestiaL

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 14/10/08 Mesaj Sayısı : 159 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

EĞİTİM SETİ Vide
MesajKonu: EĞİTİM SETİ   EĞİTİM SETİ Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 2:57 pm

1. sınıf CD’sine özel Harf sunuları, her harfe özel görsel anlatımlı masallar ve Okuma Yazma Materyalleri

- Görsel Materyaller (Resimler, Boyamalar, Bulmaca ve bilmeceler)
- 1000 lerce soru ve çözümleri(Sorular test şeklindedir. Testi çözer çözmez program otomatik olarak değerlendirmekte ve çocuğun gelişim düzeyi hakkında objektif yorumlar yapmaktadır.)
- Masallar ve Hikayeler (Tamamı resimli)
- Eğlenceli oyunlar (Yapılandırmacı Kurama Uygun)
- Zeka testleri, öğrenci gelişim formları, Öz Değerlendirme Formları ve bu formları tek tıklama ile yorumlayabilme
- Deneme Sınavları , çözümleri ve sınavı yapar yapmaz anında profesyonel sonuç analizi

- Tüm deneme ve testleri çözdükten sonra oluşan dijital karne özelliği

PART’ları tek bir klasöre çıkaracağız. Klasörü açacağız ve “Kur” yazılı dosyaya tıkladığımızda programın kurulum ekranı gelecek ve bizi kurulumun kalan kısmında yönlendirecektir. Diğer sınıfların kurulumu da aynen böyledir. İndirdiğimiz klasördeki dosya ve klasörleri Cd ye yazdırırsak, CD’yi bilgisayara takar takmaz programın kurulumu gelir, böylelikle bu güzel çalışmayı arkadaşlarımızla kolayca paylaşabiliriz.

BİRİNCİ BÖLÜM

İKİNCİ BÖLÜM

forumbeyaz.net

EĞİTİM SETİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası